/Files/images/photo_2021-10-08_11-13-19.jpg

Середня загальноосвітня школа №72 (надалі школа) створена Рішенням виконавчого комітету Львівської міської Ради №480 від 31.08.1981р. «Про відкриття СЗШ №72» та знаходиться в комунальній власності територіальної громади м.Львова. Проектна потужність закладу станом на 1981 рік 1568 учнів.
Мова освітнього процесу - українська.
У школі навчається 714 учнів.
Засновник школи – Львівська міська рада
Школа розташована у центральній частині Сихівського району. Поруч знаходяться храм Собору Івана Хрестителя, дитячий садок №44, кінотеатр імені О.Довженка, спортивний комлекс “Sportlife”.
СЗШ №72 - це загальноосвітній навчальний заклад, в якому виконується комплексна національно-орієнтована система виховання,що грунтується на довірі та співпраці всіх учасників освітнього процесу.
У школі вивчають з 1 класу англійську мову, а з 5 класу і польську.

Коментарi